Anabilim Dalı Başkanları

Adı-Soyadı                                                Görevi Göreve Başlama Tarihi          Görev Bitiş Tarihi
Prof. Dr. Hamdi Ömer YİĞİTBAŞI         Anabilim Dalı Başkanı  10.06.1987 29.05.1995
Prof. Dr. Seralp ŞENER Anabilim Dalı Başkanı 29.05.1995 23.03.2014
Prof. Dr. Tammam SİPAHİ Anabilim Dalı Başkanı   23.03.2014 25.03.2020
Prof. Dr. Tevfik GÜLYAŞAR Anabilim Dalı Başkanı 25.03.2020 Devam Ediyor
Bu içerik 28.03.2014 tarihinde yayınlandı ve toplam 1604 kez okundu.